Email:sales@jwell.cn

Customer Complaint mail:info@jwell.cn

Link
DEGA
maag
INOEX
ABB

irket ile ilgili tantmlar

Shangh Jwell makine imalat Limited irketi (Çin plastik makina sanay Dernei bakan yardmcs birmi), Çin'deki en büyük ekstrüzyon tipli plastik makine imalat tesislerinden biridir. u anda Zhejiang Zhoushan, Shanghai Jiading, Jiangsu Taicang, Guangdong Dongguan ve Changzhou Liyang'da 5 imalat siteleri bulunmakta ve toplam yaklak bin dönümlük bir alana sahiptir. Shanghai Jiading bölgesinde yer almi olan irket merkezi kadrosunda 2200 kii vardr, bunlarn arasnda 480 kii teknik yöneticileridir. irket son derece yetenekli olan bir aratrma ve gelitirme ekibi ile zengin deneyimi olan makine, elektrik devreye alma mühendisleri ekibi, hemde gelimi makine ileme sitesi ve standartlara uygun montaj Atölyesine sahiptir, her ylda 2000 (adet) takm yüksek kaliteli plastik ekstrüzyon üretim hatlar imal edebilir. irket ile ibirlii içinde olan birimler ise, Shanghai Jwell ekstrüzyon makinalar imalat Limited irketi, Shanghai Jwell boru ekipmanlar imalat Limited irketi, Shanghai Jwell levha film ekipmanlar imalat Limited irketi, Shanghai Jwell kimyasal fiber makinalar imalat Limited irketi, Shanghai Jie Wei makina imalat Limited irketi, Shanghai Jwell ekstrüzyon köpük teknoloji Limited irketi, Suzhou Jwell makina imalat Limited irketi, Suzplastikhou Dayun plastik geri dönüüm yardmc ekipmanlar Limited irketi, Suzhou Jie Weier hassas makineleri Limited irketi, Zhoushan Jwell vida imalat Limited irketi, Jwell Liyang Limited irketi ve dier 12 uzman firmalar ve dokuz büyük metal ileme Atölyesi ve üç s-nitrit Atölyesi bulunmaktadr. Bunlar arasnda, yüksek yeni teknoloji iletmeleri olan 8 irket vardr.

6369152732333445505796956.jpg

Esasl ürünler unlardr:

Her türlü plastik boru üretim hatt, her türlü plastik profil üretim hatt, her türlü plastik levha ve sac malzemeleri üretim hatt, kimyasal elyaf iplik mühendislik tasarm ve imalat, Mikro bilgisayarl otomatik plastik kalplama makinesi, plastik geri dönüüm (ykama ve granülasyon ) üretim hatt, çeitli tek vidal / çift vidal ekstrüzyon makinesi ve vida varil, T tipli kalp, A deitirici, silindir, robot kol ve dier destekleme parçalar.


"Jwell" ve "Altn kabuk", Çin plastik makina sektöründeki en ünlü marka olarak bilinmektedir. irket, ileride gelen teknoloji ve mükemmel kalitesi ile yetkili birimler ve piyasalarda yüksek onaylamasn elde etti, dünyann önde gelen birçok anahtar teknolojisini gelitirerek 30'dan fazla ulusal patenti elde etti, birçok ürünleri devletin ilgili makamlar tarafndan ödüllendirildi: Ulusal anahtar ürünler, yüksek yeni teknoloji, önemli olan yeni ürünler, vs. Böylece irketin ekstruder alanndaki liderlik konumunu teyit etmi oldu. Onun piyasalardaki pay oran sadece ülke içinde önde deil, ayn zamanda da Msr, Rusya, Polonya, Hindistan, Türkiye, Brezilya, Peru, iran ve Romanya ve dier 20'den fazla ülke ve bölgelere ihraç edilmektedir. Ayrca Müterilerin güvencesi ve övgüsünü kazanmtr. 2008'den itibaren irket, Msr, Hindistan ve Türkiye'ye merkezli ticaret temsilcileri göndererek yurtd pazarlar daha da geniletmitir. Çünkü Jwell irketi her zaman müterilerin çkarlarn ilk konuma koymutur, bu nedenle biz: Müterilerimizin baars bizim geleceimiz olduuna tam inaniyoruz. "Kalc kalp ve mücadele yenilik" jwell irketinin kurumsal ruhdur, "yüksek kalite ve tam mükemmel olmak" jwell irket kalite yaklam ve tüm personellerin büyük çaba göstermesindeki bir yöndür, "Dürüst" olmak bizim "yüz yllk Jwell" ina etmemizdeki bir çekirdek kavramdr. Biz, müteriler için scak bir hizmet sunma tutkumuz ile, ürün kalitesinin mükemmel olmasn sürekli takip ederek, ürünler için güvenilir, basit ve yeni teknoloji kullanmasn salamakla birlikte, yava yava yönetim maliyetini azalmaya çaba göstererek, profesyonel ve hizmet tipli irket kurma yolunda gidiyoruz.

Yönetim kurul bakan: HE HAICHAO

E-mail:he@jwell.cn